Garantijos

Visoms prekėms suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija.

 

Netinkamos kokybės ar netinkančioms prekėms suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija. Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam perduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti. Tokią teisę Klientas gali įgyvendinti per 14 dienų nuo prekių perdavimo jam momento (pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai pirkėjas ar kitas jo įpareigotas asmuo pasirašo užsakymo gavimo lape). Ši kliento teisė siejama su tuo, jog Klientas yra nepatenkintas atitinkamos prekės matmenimis, forma, spalva, modeliu ar atitinkamų prekių komplektiškumu. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:

  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą; Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu.

Norint grąžinti prekę reikia užpildyti grąžinimo formą, kurią galima rasti užėjus Mano paskyra > Mano užsakymai. Pasirinkus reikiamą užsakymą, paspausti „Žiūrėti“ ir šalia norimos grąžinti prekės spustelti žalią rodyklę „Prekės grąžinimas“. Užpildytą ir pateikitą formą Pardavėjas peržiūri ir su Klientu susisiekia bei paaiškina tolimesnius veiksmus.